Vítejte! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Master of Spa & Beauty Salon

Nehtová modeláž

Bc. Ivana Zlámalová

tel.: +420 733 530 163

 

Zakladatelka studia, nehtová designérka pracující v oboru manikúra a nehtová modeláž od roku 2010. Před 3 lety navázala úzkou spolupráci se světovou značkou Truscada, pocházející ze Slovenské republiky, pro kterou v současné době působí jako odborný školitel.

 

Bio materiály značky Truscada se vyznačují vysokou kvalitou a především naprostým hypoalergením složením. Bez kyselin a nebezpečných látek si mohou nehty nyní dovolit atopici, alergici, ale i těhotné a kojící ženy.

 

Zkušená nehtová designérka Vám zajistí nejen odborné ošetření, ale také doporučí vhodnou metodu nehtové modeláže s ohledem na estetický dojem a pracovní vytíženost Vašich rukou.

GALERIE

Nehtová modeláž
Kontakt Otevírací doba
Nabízíme Vám široké spektrum služeb s vysokým standardem kvality, profesionální a exkluzivní péči o Vaše nehty, vlasy a tělo. Zažijte změnu podle vlastních představ, navštivte naše studio krásy a tým odborníků Vám pomůže naplnit cíle, po kterých toužíte. Ivana Zlámalová (zakladatelka studia) Třída T. Bati, areál Toma, budova č. 69 765 02 Otrokovice +420 733 530 163 Po - Pá dle objednávek
© Studio VIolet 2023. All Rights Reserved.
Nehtová modeláž
Nabízíme Vám široké spektrum služeb s vysokým standardem kvality, profesionální a exkluzivní péči o Vaše nehty, vlasy a tělo. Zažijte změnu podle vlastních představ, navštivte naše studio krásy a tým odborníků Vám pomůže naplnit cíle, po kterých toužíte. Ivana Zlámalová (zakladatelka studia)
Kontakt Otevírací doba
Po - Pá dle objednávek Třída T. Bati, areál Toma, budova č. 69 765 02 Otrokovice +420 733 530 163
© Studio VIolet 2023. All Rights Reserved.

Vítejte! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nehtová modeláž
Nabízíme Vám široké spektrum služeb s vysokým standardem kvality, profesionální a exkluzivní péči o Vaše nehty, vlasy a tělo. Zažijte změnu podle vlastních představ, navštivte naše studio krásy a tým odborníků Vám pomůže naplnit cíle, po kterých toužíte. Ivana Zlámalová (zakladatelka studia) Kontakt
+420 733 530 163
Třída T. Bati, areál Toma, budova č. 69 765 02 Otrokovice
Otevírací doba
Po - Pá dle objednávek
© Studio VIolet 2023. All Rights Reserved.